Actueel weer DeKooy (PWSW)
Laatste update: 2026-05-03 om 14:01 uur
| Temperatuur | 15.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 1.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 21.7 km/u uit ZW |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1010.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 16.6 °C om 10:00 u |
| Windchill | 15.2 °C |
| Hitte index | 15.2 °C |
| Dauwpunt | 14.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | 201.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 505.0 W/m2 om 13:01 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:00 u |
| Zon onder | 21:13 u |